Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • eblisa.waw.pl »

  Każdy nas powinien ukazywać swoje emocje i myśli. Najlepszym sposobem na takie działanie jest utrzymywanie bloga, które sprawdza się w bardzo wielu pokrewnych dziedzinach. Jest to także cudowny sposób na reklamę konkretnego regionu, miasta i firmy. Każdy może znaleźć na to swoje rozwiązanie. Blogi pozwalają na przekazanie wiadomości bardzo szerokiemu gronu osób.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Szukam - serwis z ogłoszeniami pracy »

  Ogłoszenia o pracęuaktualniane na bieżąco – codziennie nowe oferty pracy w Twoim mieście. Szukaj pracy w Twoim, konkretnej branży lub według innych kryteriów. Szybkie przeszukiwanie dzięki filtrom wyszukiwania i efektywnej wyszukiwarce. Nie marnuj czasu na czytanie gazet zacznij szukać pracy w sieci - oszczędzaj czas, pieniądze i znacznie szybciej zdobądź zamierzony cel. Chciałbyś odnaleźćludzi do pracy dla swojej firmy? Dodaj i czekaj aż zaczną zgłaszać się do Ciebie chętni. Serwis pracy powstał z myślą o szukających pracy i tych, którzy mają pracę do zaproponowania. Znajdź świetną pracę – już dziś zacznij przeszukiwać nasze ogłoszenia o pracę i pamiętaj, abywrócić – będziemy mieli dla Ciebie nowe ogłoszenia o pracę !

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • komornik »

  Komornik to osoba, która pomoże Ci wyegzekwować twoje dobra lub należność, jaka ci się należy. Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do nas, a z pewnością nie będziesz żałować. Wszystkie sprawy i formalności będą załatwione w twoim imieniu. Ciesz się spokojem, oraz zwróconymi dobrami, które dla Ciebie odzyskamy, naprawdę warto.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • cabernetem.waw.pl »

  Przelewanie treści na papier to bardzo dobre oraz przy okazji pomagające się oczyścić działanie. Każdy z nas powinien to robić, aby okazać wszelkie swoje złe odczucia. Tworzenie blogów to idealna rzecz do takich działań, jednak może ono być pomocne także w innych sektorach. Jeżeli pragniesz reklamować dane miejsce, zachwalać to, a również polecać to blog jest odpowiednim wyjściem dla Ciebie. Biznes się kręci, a to najistotniejsze.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie Wealth Solutions »

  Inwestowanie pieniędzy było stale i dalej jest znacznym problemem. Głównie tak jest w okresach nadzwyczaj nieprzewidywalnych jak obecnie. W dzisiejszych czasach podobnie wiele osób szuka najlepszych sposobów zainwestowania posiadanych nadwyżek gotówkowych. Głównym celem jaki nam przyświecał przy zakładaniu naszego serwisu było przedstawienie alternatywnych form inwestowania. Mimo nieprzerwanie utrzymującego się kryzysu można zarabiać spore pieniądze na inteligentnym inwestowaniu. Bezsprzecznie jednak każdy musi sam, indywidualnie podjąć uchwałę gdzie ulokować kapitał.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dla początkujących podstawowy kurs USG »

  Akademia USG powstała w celu rozpowszechniania edukacji z obrębu diagnostyki obrazowej przy sięgnięciu najnowszych aparatów USG (szkolenia USG Doppler) w różnych charakterach użycia. Wszyscy nasi sprawozdawcy są autorytetami w indywidualnych dziedzinach, co zapewnia rzeczową zawartość każdego z kursów USG (Poznań). Doskonałe sporządzenie organizacyjne zapewnia stopniowy bieg podstawowego kursu USG, podczas którego najbardziej istotne jest uzyskiwanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń. W trakcie kilkudniowych kursów USG jamy brzusznej wrażeniami wymieniamy się nie tylko na zajęciach. Wspólne obiady oraz ustalenia w kuluarach są doskonałym miejscem do nawiązania nowych kontaktów. Poprawna ocena to rozpoczęcie rychłego i aktywnego leczenia. Zdobycze technologii wytwarzają nam co chwila to nowsze aparaty, przy pomocy jakich nieinwazyjne badania ultrasonograficzne są jeszcze prostsze oraz lepsze jakościowo.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Target BPO to jeden z niewielu mistrzowskich dostawców outsourcingu sprzedaży w kraju! Spółka już od 10 lat prowadzi outsourcing dla najbardziej znaczących firm i koncernów na naszym rynku.
  To poszerzona struktura sprzedaży złożona z ponad 700 przedstawicieli! Moim zdaniem jest to najlepsza firma tego typu w naszym kraju. Myślę, że każdy biznesmen poważnie myślący o własnym biznesie powinien rzucić okiem na ofertę Target BPO. Spółka szykuje się do debiutu na GPW w stolicy naszego kraju, który ma nastąpić w pierwszej połowie 2012 roku!

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dochód pasywny »

  Od dłuższego czasu marzę o niezależności w pełnym tego słowa znaczeniu. Chciałbym być nieskrępowany, nie mieć nad sobą żadnego kierownika, żadnych zobowiązać. Chciałbym mieć możliwość życia na dobrym poziomie gdziekolwiek zapragnę. Czy jest to wykonalne czy nie? Na moim blogu przedstawiam swoje boje z e-biznesem i ogólne przemyślenia. Zobaczysz jak rozpocząć zarabianie w internecie. Zapraszam do częstego czytania mojej witryny i ciągłej nauki. Prędzej czy później też osiągniesz sukces - będziesz niezależny.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia medyczne »

  Kompleksowa propozycja dla gabinetów medycznych i weterynaryjnych z Poznania. Wysokiej klasy urządzenia medyczne właściwe dla różnych specjalności medycznych. Ultrasonografy odnajdą się w gabinetach ginekologicznych a także internistycznych. Defibrylator AED produkcji cardiac science to zaś sprzęt specjalistyczny niezbędny podczas ratowania życia. Każde urządzenie, również aparaty rtg, cechuje mały rozmiar i przenośność.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Import z Chin »

  Zajmujemy się importem i z powodzeniem pomagamy innym firmom importować towary z Chin. Pomagamy we wszystkim co jest związane z importem z Chin: począwszy od wyszukania określonego towaru poprzez zorganizowanie i nadzorowanie transportu oraz organizację kontroli jakości towarów oraz inspekcje w Chińskich fabrykach. Posiadamy duże doświadczenie w imporcie. Po co uczyć się na własnych błędach. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Główną z nich jest import towarów z Chin od A do Z. Serdecznie zapraszamy do kontaktu - Multi Trade Agency, tel. +48 77 555 82 18, fax. +48 77 555 80 96, biuro@importuj-zarabiaj.pl.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla wszystkich dyrektorów »

  Strona Transfero.eu przedstawia ważne informacje dotyczące menadżerów danego działu w instytucji. Nasza strona przedstawia ważne sugestie, które okażą się być pomocne w rutynowym życiu i w pracy. Portal jest moderowany przez specjalistów z nauki zarządzania. Wiemy, że damy radę Ci pomóc. Artykuły często dotyczą rozmów znanych menadżerów małych i średnich przedsiębiorstw. Takie informacje są często bardzo cenne nowym, kreatywnym menadżerom danego oddziału w firmie.

  Data dodania: 23 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • caballera.waw.pl »

  Blog to wspaniała okazja do przedstawienia wszelkich informacji. Wszyscy możemy tam uzewnętrznić swoje myśli, jak również opisać daną rzecz albo działanie. Czas komputerów pozwala nam właśnie na takie działanie, dlatego dobrze jest z tego skorzystać. Jeżeli nie masz pewności, to najpierw poczytaj, a następnie sam zauważysz, że spodoba Ci się nowa forma przekazywania myśli.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ebenista.waw.pl »

  Internet pozwala na komunikowanie się ze wszystkimi na całym świecie. Jeśli zależy wam na współpracy z innymi, a także macie pragnienie podzielić się swoimi informacjami a także odczuciami, to powinniście poprowadzić bloga. Można tam wstawiać interesujące informacje, jak również zbudować bazę informacji. Każdy może zrobić co uważa, ale podstawa to fajna zabawa oraz zadowolenie z osiągniętego efektu.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników, firmowe, grupowe »

  Szkolenia dla pracowników to bardzo ważny detal organizacji i wyjaśnienia pracy w spółce. Jak przeprowadzić program szkoleń dla pracowników? Ważnym elementem takich szkoleń jest przekazanie pracownikowi niezbędnej wiedzy do wykonywania powierzonych mu procedur w trakcie pracy. Można to przeprowadzić poprzez kursy grupowe albo kursy spersonalizowane. Zobacz jak wazną rzeczą są szkolenia w firmie. Twoi pracownicy będą Ci za to wdzięczni. Wejdź na nasz serwis o szkoleniach w firmie. Przeczytaj wiele praktycznych treści na www.szkoleniafirmowe.info.pl.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • ebenisteria.waw.pl »

  Każdy nas powinien ukazywać swoje uczucia i myśli. Najlepszym sposobem na takie działanie jest utrzymywanie bloga, które sprawdza się w bardzo wielu pokrewnych sektorach. Jest to również cudowny sposób na wypromowanie danego regionu, miasta i firmy. Każdy może mieć na to swoje rozwiązanie. Blogi umożliwiają przekazanie wiadomości wyjątkowo obszernemu gronu ludzi.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak kupić i nie zapłacić, jak pożyczyć i nie oddać »

  Musicie Państwo wiedzieć, że wszystkie informacje, które przekazuję w tej książce nie są wiedzą teoretyczną, lecz jest to wiedza praktyczna. Książka, którą Państwo macie przed sobą nie jest przewodnikiem dla oszustów, www.frydberg.com ma ona przybliżyć techniki i metody, jakimi posługują się przestępcy gospodarczy i ukazuje, jakie są zagrożenia związane z przestępczością. W niej znajdziecie odpowiedź jak nie dać się oszukać, jak zapobiegać utracie pieniędzy i dobrej opinii. Jeśli zostaniecie oszukani, a to może się zdążyć i nie będziecie mieli środków na regulowanie należności to wy

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • noclegi krosno »

  Restauracja ElWit krosno jest do Państwa dyspozycji przez cały rok. Oprócz smacznych posiłków swoim gościom oferuje także noclegi w bardzo atrakcyjnych cenach. Miła atmosfera sprawia, iż jest jedną z najlepszych ofert noclegowych w Krośnie.
  Miła atmosfera, komfortowe warunki a także konkurencyjne ceny gwarantują Państwu zadowolenie z pobytu w naszym hotelu.
  Goście mają do dyspozycji komfortowe, bogato wyposażone pokoje 1, 2, 3, 4 i 5-osobowe Dodatkowo w każdym pokoju jest dostęp do sieci internetowej. Nasi goście mogą liczyć na wysoki standard zakwaterowania, komfort i niezapomnianą atmosferę.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kable energetyczne »

  Hurtownia elektryczna BHU oferuje produkty oraz urządzenia energooszczędne. Głównie poleca żarówki energooszczędne oraz świetlówki energooszczędne. Swoją propozycję stara się poszerzać również dla nabywców indywidualnych. Dla nabywców hurtowych ma uszykowane w specjalnej propozycji: słupy oświetleniowe, kable energetyczne oraz przemienniki częstotliwości.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transparency International w Polsce »

  Utworzenie powszechnej, pozarządowej instytucji, wykrywającej wątpliwe działania korupcyjne i publikującej zestawiania na ten temat na zasadzie porównania wielu krajów to organ pozarządowy, który nie ściga złoczyńców korupcyjnych a jedynie pomaga władzom i służbom różnych krajów w częstszym wykrywaniu i rozwiązywaniu nielegalnych procederów. Transparency International dąży do tego aby życie publiczne, biznes i polityka nie były gniazdem działań korupcyjnych, alby uczciwe działanie było podstawą, gdyż ogólnie wiadomo, iż w wielu krajach to właśnie działania korupcyjne są normą. Owa klarowność o jakiej mówi organizacja Transparency International ma uniewinnić zaistniałą sprawę dzięki ukazywaniu działań korupcyjnych, bezlitosnym ogłaszaniu zestawień i statystyk. Kraje o najniższym, czyli w tym wypadku najgorszym współczynników są niejako oskarżone przez organizację Transparency International. Rządom wielu krajów kooperacja z tą pozarządową, globalną organizacją z siedzibą Berlinie, powinna być na rękę. Mimo często niepochlebnych danych, rankingi są formą pomocy dla wielu krajów.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny fotograf Wrocław »

  Strona sebastianburakowski.pl to witryna doświadczonego fotografa z Wrocławia. Zlecenia wykonuje przede wszsytkim w zakresie województwa dolnośląskiego oraz małopolskiego ale podejmie się także dalszych zleceń co więcej poza naszym krajem. Sebastian posiada wykształcenie fotograficzne, połowę swojego życia spędził z aparatem w dłoni. Wykonuje usługi fotograficzne w czasie ślubów, imprez okolicznościowych a także innych wydarzeń. W celu ustalenia szczegółów proszę o kontakt umieszczony na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: