Biznes Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Copywriting w e-biznesie »

  Właścicielem bloga Total Copywriting jest Łukasz Kamiennik - młody copywriter. Łukasz regularnie publikuje wyczerpujące teksty z zakresu sztuki sprzedaży poprzez tekst - czyli właśnie tytułowego copywritingu.

  Prócz tego, autor bloga porusza co jakiś czas tematy związane ze skutecznymi metodami marketingu bezpośredniego, reklamą pocztową, a także sprzedażą. To dla autora tekstów reklamowych niezwykle ważne, by np. wiedział, dlaczego ludzie decydują się na zakup, albo ogólnie - jak pisać skuteczne reklamy.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • PKD »

  Zapraszamy wszystkich do wortalu o szeroko pojętej tematyce finansowej. Umieszczamy na tym blogu różnego rodzaju sprawdzone pomysły na odpalenie swojego pierwszego interesu w życiu. Mówimy co czynić i jak robić aby nasz biznes się powiódł i przynosił nam pieniądze. Jeżeli doszedłeś do konkluzji, że pracana etacie nie jest wciągająca dla Ciebie lub po prostu marzysz mieć osobisty interes, to zapraszamy na nasz vortal finansowy. U nas wyłącznie pewne i sprawdzone pomysły biznesowe. W naszej ofercie też wszelakiego rodzaju rozmowy z ludźmi z branży. Przedstawiamy ludzi, którym udało się uruchomić i utrzymać swój interes. Kiedyś też ktoś im dopomógł w uruchomieniu swojego interesu, teraz oni to co wiedzą powiedzą Tobie. Pokażą co robić, aby interes się udał i przynosił zarobki, powiedzą o swoich tipsach biznesowych i kruczkach, przedstawią biznesowe know how. Nasz portal zawiera także poradnik, gdzie przedstawiamy krok po kroczku jak rozkręcić swoją działalność gospodarczą, czyli jak założyć swoją firmę od początku. Nie musisz się już męczyć jak to zrobić, odwiedź nasz portal, uruchom własny biznes i zacznij inkasować swoje pieniądze.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Franczyza »

  Zapraszamy wszystkich do wortalu o szeroko pojętej tematyce okołobiznesowej. Spisujemy na tym pejdżu wszelkiego rodzaju pewne pomysły na otwarcie własnego pierwszego biznesu w życiu. Pokazujemy co zrobić i jak robić aby Twój interes odniósł sukces i przyniósł nam zarobki. Jeżeli doszedłeś do konkluzji, że pracaw nie swojej firmie nie jest wciągająca dla Ciebie lub po prostu musisz posiadać osobisty interes, to zapraszamy na nasz vortal finansowy. U nas jedynie pewne i sprawdzone pomysły na własny interes. W naszej ofercie też wszelkiego rodzaju wywiady z ludźmi interesu. Pokazujemy osoby, którym udało się uruchomić i utrzymać swój biznes. Swego czasu także ktoś im dopomógł w otworzeniu swojego interesu, dzisiaj oni pomogą Tobie. Pokażą co robić, aby biznes się udał i przynosił zyski, opowiedzą o swoich tipsach biznesowych i trikach, pokażą biznesowe know how. Nasz blog zawiera również przewodnik, w którym piszmy krok po kroku jak rozkręcić własną działalność gospodarczą, czyli jak założyć własną firmę od podstaw. Nie trzeba się już męczyć jak to zrobić, odpal nasz wortal, uruchom własny interes i zacznij kasować pierwsze pieniądze.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • mBank mobile »

  Sieć komórkowa mBank mobile jest to oferta usług telekomunikacyjnych oferowanych przez jeden w banków internetowych, a więc mBank. Zaczął on działalność już z 2000 roku i jest pododdziałem BRE Banku. Aby zobaczyć gdzie znajduje się bank wystarczy wybrać mBank adres, gdzie znajdują się dane adresowe wszystkich oddziałów. Początkowo bank oferował proste usługi niemniej jednak później jego oferta zaczęła obejmować coraz to nowsze produkty. Przykładem jest eMakler mBank, gdzie mamy możliwość kupowania i sprzedawania akcji na giełdzie papierów wartościowych. Bank z każdym dniem się rozwija, pojawia się coraz więcej form zarządzania pieniędzmi między innymi nowe wpłatomaty mBank, które pozwalają na zasilenie konta bankowego, a także nowe formy kontaktu z bankiem, przykładowo chat, mbank infolinia, czy centrum smsowe.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • cabami.waw.pl »

  Blog to cudowna okazja do przedstawienia wszystkiego. Każdy z nas może tam pokazać swoje myśli, jak również scharakteryzować na piśmie konkretną rzecz albo działanie. Czas komputerów pozwala nam właśnie na tego rodzaju działanie, więc dobrze jest z tego skorzystać. Jeśli nie masz pewności, to na początku poczytaj, a następnie sam zauważysz, że spodoba Ci się nowoczesna forma przekazywania myśli.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • nowe mieszkania warszawa »

  W okresie wakacyjnym, kiedy studenci wyjeżdżają z Warszawy pojawia się co niemiara ofert wynajęcia pokoju bądź podobnie po prostu całego mieszkania. Wystarczająco częstokroć dopiero co w tym okresie wystawiane są mieszkania na sprzedaż warszawa, bo co zamożniejsi zamiast wynajmować apartament w Warszawie od chwili razu sobie je zakupują. Jest to doskonała inwestycja, albowiem nawet jeśliby nie planujemy w Warszawie pozostać owo takie apartament jest dozwolone po prostu osobom zainteresowanym na niejaki trwanie czasu użyczyć, chociażby i studentom.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • cacanymi.waw.pl »

  Przekładanie informacji na papier to naprawdę niesamowite i zarazem oczyszczające działanie. Wszyscy z nas powinni to robić, aby pokazać wszelkie swoje złe odczucia. Tworzenie blogów to najlepsza rzecz do takich procesów, jednak może ono być pomocne także w innych sektorach. Jeśli pragniesz reklamować konkretne miejsce, chwalić się lub innych, a także zapraszać to blog jest odpowiednim wyjściem dla Ciebie. Biznes się kręci, a to najistotniejsze.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Minibrowary »

  Grupa IBC to trzy połączone organizacyjnie spółek.

  W ofercie IBC znajdą Państwo: Zmywarki HOBART, Projekty technologiczne, Minibrowary, komory mroźnicze, urządzenia klimatyzacyjne, urządzenia do wyszynku piwa, ale także usługi z zakresu serwisu urządzeń grzewczych.

  Spółka została utworzona w 1995 r. W pierwszych latach działalności spółka koncentrowała się na zaopatrywaniu producentów piwa oraz napojów bezalkoholowych w urządzenia do sprzedaży tych produktów w gastronomii. Teraz z naszej wiedzy i oferty korzystają nie tylko znani producenci piwa ale również minibrowary, hotele, puby czy dyskoteki. Istotną częścią firmy jest dział GASTRO oraz oferta urządzeń i akcesoriów kuchni, bufetu czy firmy cateringowej.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • ebuliometriami.waw.pl »

  Blog to niesamowita okazja do przedstawienia wszelkich informacji. Wszyscy możemy tam pokazać swoje myśli, a także scharakteryzować na piśmie konkretną rzecz lub działanie. Era komputerów pozwala nam właśnie na takie działanie, dlatego warto z tego skorzystać. Jeżeli nie jesteś pewien, to na początku poczytaj, a potem sam zauważysz, że spodoba Ci się nowa forma ukazywania myśli.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niszczenie danych »

  Usługa, nazwana z angielskiego Outsourcing IT, jest bazą naszej funkcjonalności, w trakcie kiedy w innych przedsiębiorstwach takie usługi spełniają rolę tylko bonusu w propozycji. Dobrze wiemy, że na rynku jest wiele firm, które zajmują się działalnością IT. Każdy zainteresowany, który niezwłocznie potrzebuje naszej pomocy, może w błyskawiczny sposób połączyć się ze specjalistą z naszej firmynp. w celu odzyskanie danych. Jak to możliwe? Otóż klient zaledwie pojedynczym kliknięciem myszki otwiera oprogramowanie na swoim komputerze, dzięki temu nasz pracownik widzi obraz obecnie wyświetlany na ekranie zainteresowanego. Wielokrotnie udawało nam się ratować organizacje przed wielkimi stratami finansowymi, naprawiając dane w sprawach z pozoru beznadziejnych.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów Warszawa »

  Korzystając z usług profesjonalnej firmy zajmującej się takimi usługami jak pranie dywanów mamy pewność, że dywan lub tapicerka będą wyglądały świeżo i schludnie. Odpowiednie czyszczenie wykładzin to nie tylko odpowiednio dobrany i wyszkolony personel, ale również odpowiedni sprzęt wykorzystywany do czyszczenia oraz profesjonalne środki chemiczne pozwalające usunąć nawet najbardziej uciążliwe plamy. Dzięki zastosowaniu najnowszej techniki firma oferująca czyszczenie tapicerki może bez obaw wykorzystywać urządzenia, które posiadają bardzo małe ryzyko wystąpienia zacieków na czyszczonych powierzchniach oraz szybkie osuszanie czyszczonej powierzchni, co pozwoli na szybsze użytkowanie tapicerki wykorzystanej na przykład w samochodach. Odpowiednio dobrane środki chemiczne do rodzaju zabrudzeń dadzą nam gwarancję, że wyczyszczona w ten sposób tapicerka nie będzie uszkodzona ani nie straci swoich właściwości przez długi czas użytkowania.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • echografio.waw.pl »

  Internet pozwala na komunikowanie się z całym światem. Jeżeli zależy wam na kontakcie z innymi, a także macie potrzebę podzielenia się swoimi informacjami i odczuciami, to powinniście poprowadzić bloga. Można tam wstawiać ciekawe wiadomości, a także stworzyć bazę wiadomości. Każdy może zrobić co uważa, ale podstawa to dobra zabawa oraz zadowolenie z otrzymanego wyniku.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź »

  Tutejsze prawo jest niezmiernie zawiłe i należy posiadać wiele wytrwałości aby zrozumieć jego naturę. Na nieszczęście w codziennych sytuacjach nie mamy tyle czasu i musimy bezzwłocznie poznać odpowiedzi na frapujące nas pytania – w takim przypadku idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy prawnika. Nasza kancelaria przygotowała dla Państwa unikalną ofertę, dzięki której będziemy w stanie rozwiązać większość waszych problemów. Jesteśmy obeznanymi i wykształconymi prawnikami, którzy zaręczają, że odnajdą wyjście z wszelkiej sytuacji. Jeżeli macie Państwo jakieś zapytania to zachęcamy do kontaktu. Więcej szczegółów wyszukacie na naszej stronie!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ebenisterie.waw.pl »

  Wszyscy powinniśmy okazywać swoje emocje i myśli. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem na takie działanie jest utrzymywanie bloga, które sprawdza się w bardzo wielu pokrewnych sektorach. Jest to również wspaniały sposób na promocję konkretnego obszaru, miasta i firmy. Każdy może mieć na to swój sposób. Blogi pozwalają na przekazanie informacji wyjątkowo obszernemu gronu ludzi.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • eboniku.waw.pl »

  Wszyscy powinniśmy okazywać swoje uczucia i myśli. Najodpowiedniejszym sposobem na takie działanie jest utrzymywanie bloga, które sprawdza się w bardzo wielu pokrewnych dziedzinach. Jest to również cudowny sposób na reklamę konkretnego regionu, miasta i firmy. Każdy może znaleźć na to swój sposób. Blogi pozwalają na przekazanie wiadomości wyjątkowo obszernemu gronu ludzi.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transport chłodniczy, chłodnie »

  Paganini - transport, spedycja, logistyka. Firma z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na rynku transportu towarów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy, magazynowanie oraz dystrybucję. Nasze kompleksowe usługi obejmują transport, spedycję, rozładunek i przechowanie towaru w odpowiednich warunkach. Obecnie dokładamy starań, aby przy utrzymaniu standardu wykonywania powierzonych nam przedsięwzięć logistycznych obniżać koszty rzeczywiste, a co za tym idzie, poprawiać efektywność. Jesteśmy w stanie w ciągu 48h dotrzeć z powierzonym nam transportem do każdego miejsca w Europie. Stawiamy ogromny nacisk na terminowość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm naszych kierowców. Podejmujemy również trudne i wymagające zlecenia. Doskonale sprawdzamy się w realizacjach wymagających doskonałego planowania i wykwalifikowanych pracowników. W relacjach klient-wykonawca ważny jest dla nas wspólny rozwój i wspólnie osiągnięte korzyści. Paganini - ładunki obsługujemy koncertowo.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logistic »

  Bizneslogistyka.pl to wortal dla branży logistyki i transportu. Codziennie nowe informacje z kraju i ciekawostki ze świata. Opisujemy wydarzenia z branży transportowej, logistycznej, przemysłu oraz ważne komentarze ekonomiczne i biznesowe. Kierujemy swoją ofertę wydawniczą do osób pracujących w biznesie. Każdy dzień to kolejna porcja informacji na temat transportu, przemysłu samochodowego, usług logistycznych. Naszymi użytkownikami są przede wszystkim menedżerowie oraz specjaliści zarządzający flotami samochodowymi, transportem, dystrybucją, spedycją. Przedstawiamy informacje również ze świata przemysłu powiązanego z rynkiem transportowym. Bizneslogistyka.pl to najnowsze informacje na temat przetargów, stanu infrastruktury transportowej, planowanych zmian prawnych mających konsekwencje dla branży, zmian planowanych przez ministerstwa. Śledzimy wszystkie wydarzenia związane z transportem i logistyką. Jeśli twoja firma ma ciekawy temat dla naszych czytelników napisz i prześlij informacje do naszej redakcji na pewno opublikujemy wszelkie materiały, które mogą być ciekawe dla branży logistycznej.Patronujemy konferencjom, szkoleniom i innym wydarzeniom. Jeśli twoja firma organizuje szkolenie, konferencje lub inne wydarzenie prześlij taką informacje za pomocą formularza lub do redakcji. Opublikujemy informację, a nad najciekawszymi wydarzeniami obejmiemy patronat medialny.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Betterware Kraków »

  Betterware to szanowana i prężnie rozwijająca się firma, dlatego na mojej witrynie dostępne są wszystkie niezbędne wiadomości dotyczące brytyjskiej firmy. Mieszczą się tu również porady w jaki sposób złożyć zamówienie na produkty Betterware i jak stać się liderem a nawet menago. Na witrynie zamieszczone są aktualności dotyczące istoty Betterware oraz folder z dostępnymi produktami, które można zamówić. Dla wszystkich chętnych jest również dział o rodzajach pracy dla Betterware.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Informacje biznesowe, własny biznes, biznes informacje - blog e-Pieniądz.eu »

  Startuje nowiusieńki portal o biznesie, który w nietrudny i poważny sposób zgłębia wszystkie tematy dotyczące naszych finansów. Ludzie twierdzą, że pieniądze szczęścia nie zapewniają, lecz bez nich życie jest ciężkie. W sytuacjach, w których banki skłaniają do brania kredytów, granie na giełdzie jest hobby dla zwyczajnego Kowalskiego, a założenie firmy zaczyna być jedynym wyjściem do osiągnięcia wielkich zarobków. Tutaj pojawia się nasz blog. Giełda nie ma dla nas tajemnic, a zaprojektowanie firmy staje się bezproblemowe. Kasa zdobywa się mozolną pracą, ale również świetną inwestycją. Omawiamy również tematy ubezpieczeń, kredytów oraz aktualności z rynku pracy. Gdy masz rozterki finansowe i nie masz pomysłu co robić, u nas trafisz na wyjście.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca i Oferty pracy dla Ciebie »

  Portal z pracą Praca Tutaj powstał dla osób szukających pracy. Codziennie przeszukujemy oferty pracy i zamieszczamy je na naszym portalu z pracą. Chcemy by był on najbardziej kompleksowym zbiorem ofert pracy online. Nasz portal pracy jest podzielony na różne kategorie, byś w szybki mógł odszukać interesujące Cię anonse pracy. Na Praca Tutaj szybko znajdziesz upragnioną pracę od zaraz. Bardzo cenimy twój czas, dlatego gromadzimy dla Ciebie wszystkie anonse w jednym miejscu. Z nami zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także energię!

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: