Biura tłumaczeń Podkategoria: Biura tłumaczeń

 • Tłumaczenia specjalistyczne pisemne oraz ustne »


  Joanna Szczygielska, tłumacz języka angielskiego i hiszpańskiego. Warszawa. Tłumaczenia specjalistyczne ustne oraz pisemne. Współpraca z licznymi podmiotami zagranicznymi z Hiszpanii oraz Polski. Zasięg ogólnopolski tłumaczeń, terminowość, wynagrodzenie do negocjacji, wysoki profesjonalizm tłumaczonych tekstów. Specjalizacje: tłumaczenia biznesowe, prawne, budowlane, bankowe, marketingowe. Tłumaczenia zwykłe, które nie wymagają uwierzytelnienia. Współpraca z doradcami podatkowymi, prawnikami, bankowcami oraz doświadczonymi tłumaczami. Profesjonalizm tłumaczonych tekstów. Oferuję również tłumaczenia ustne z języka angielskiego i hiszpańskiego podczas spotkań biznesowych, negocjacji (kilkuletnie doświadczenie w negocjacjach handlowych) oraz organizację misji handlowych dla przedsiębiorców w Polsce: organizacja pobytu, tłumaczenia, załatwianie wszelkich formalności. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielskiego »

  Szanowny Kliencie, zapraszam do przejżenia oferty, którą proponuje biuro tłumaczeń zabrze. Oferujemy zadowalajacą cenę i gwarantujemy wysoką jakość usługi. Dzięki naszym doświadczonym tłumaczom jesteśmy w stanie tłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najróżniejszym oczekiwaniom. Zapraszamy. Każdy rodzaj zlecenia duże bądź nieduże traktujemy indywidualnie, przestrzegając o termin . Wykonujemy także tłumaczenia online: trzeba tylko do nas wysłać tekst a odsyłamy przetłumaczony. W zakresie usług znajdziecie Państwo tłumaczenia biznesowe jak i ustne. Zapraszamy do sprawdzenia jakości usług realizowanych przez nasze biuro tłumaczeń w Zabrzu. Dokonujemy tłumaczenia biznesowe oraz pisemne tekstów użytkowych i specjalistycznych instrukcje, dokumentacja techniczna, certyfikaty jakości, tłumaczenie sklepów internetowych, tłumaczenie stron internetowych itd. Z naszą pomocą będziesz mógł zająć się prowadzeniem biznesu, a my zajmiemy się tłumaczeniem papierów. Nasze biuro tłumaczeń to również stały kontakt całą dobę, zero opłat za przesłanie do nas do wyceny. Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy całej Polski. Tłumaczenia odgrywają ważną rolę we współczesnym świecie. Jeśli nie znasz języków obcych, zapraszamy do skorzystania z usług tłumaczeniowych naszego biura. Tłumaczenia realizujemy także w trybie ekspresowym - sprawdź nasze ceny.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń specjalistycznych »

  Nasze biuro tłumaczeń świadczy usługi kompleksowe, co oznacza, że można nam powierzyć nie tylko przygotowanie przekładu, ale wszelkie prace dotyczące tekstu i jego promocji. Pełna oferta obejmuje tłumaczenie, korektę merytoryczną i językową, przygotowanie do druku, projekty graficzne, prace związane z przygotowaniem stron internetowych, jak również działania z zakresu marketingu internetowego. Specjalizujemy się w tłumaczeniach tekstów technicznych i marketingowych, takich jak instrukcje obsługi, katalogi, broszury, dokumentacja techniczna i przetargowa, artykuły naukowe i promocyjne, jak również treść opublikowana na stronie internetowej. Gwarantujemy owocną współpracę - najwyższą jakość, zaangażowanie w wykonywane przez nas zadania, terminowość, i atrakcyjne ceny.

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Internetowe Biuro Tłumaczeń Warszawa - MIW »

  MIW – Biuro tłumaczeniowe ma swoją siedzibę w Warszawie, w Wesołej, tymczasem translacje wykonywamy na terenie całej Polski również części Europy. Specjalizujemy się w tłumaczeniach ustnych, pisemnych zwykłych oraz uwierzytelnionych. Realizujemy przekłady z i na wszystkie języki europejskie. Proponujemy stałe promocje na translacje z języka niemieckiego oraz angielskiego oraz na tłumaczenie dokumentów samochodowych z każdego języka europejskiego. Oprócz tego świadczymy usługi graficzne, tj: przygotowanie do druku przetłumaczonych folderów reklamowych.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego Rzeszów »

  Tłumacz niemieckiego - dr Anna Trojnar. Profesjonalne tłumaczenia medyczne oraz w dziedzinach: prawo, ekonomia, korespondencja handlowa, językoznawstwo, medycyna, farmacja, chemia i wiele innych. Tłumacz niemieckiego Rzeszów.

  Data dodania: 12 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe Warszawa »

  Wirtualna Agencja Tłumaczeń jest nowoczesną i doświadczoną firmą świadczącą usługi tłumaczeń. Wirtualna Agencja Tłumaczeń oferuje tłumaczenia przysięgłe ustne i pisemne w ponad 40 językach świata. Posiadamy ogromne doświadczenie w dziedzinie usług językowych. Oferujemy Państwu przystępne, bardzo atrakcyjne ceny za fachowe, solidne tłumaczenia. Proponujemy Klientom tłumaczenia angielskie, niemieckie, francuskie, włoskie, rosyjskie i wiele innych. Tłumaczenia przysięgłe na terenie miasta Warszawa dostarczamy do Państwa gratis.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Częstochowa »

  Po wkroczeniu polski do Unii Europejskiej coraz to więcej Polaków nie tylko wyrusza do naszych zachodnich zza Odry w poszukiwaniu pracy, ale również otwiera w tamtym miejscu własną działalność. Niezwykle często łączy się to z tłumaczeniem rozmaitych dokumentów nie tylko z języka polskiego na niemiecki ale i na odwrót. Z reguły tłumaczenia te muszą być przeprowadzone przez tłumacza sądowego. Na stronie internetowej Biurotlumaczen.czest.pl, doświadczony tłumacz działający na obszarze Częstochowy w fachowy sposób przetłumaczy wszelkie dokumenty urzędowe, ale i inne pisma, nie tylko dla klientów prywatnych, ale również dla podmiotów biznesowych.Polecamy tłumaczenia, niemiecki, brief, biur tłumaczeń, przysięgły, tłumaczenia, niemiecki, brief, biur tłumaczeń, przysięgły.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Poznań »

  BTS czyli Biuro tłumaczeń i szkoleń jest firmą z Poznania, która proponuje usługi związane z tłumaczeńiami. Współpraca z naszą firmą gwarantuje Państwu rzetelne tłumaczenia z zakresu tłumaczeń ustnych jak i pisemnych. Nasi specjaliści potrafią przełożyć na język obcy nawet najtrudniejszy tekst specjalistyczny. W naszej firmie pracuje wielu specjalistów i najlepszych tłumaczy dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia francuski »

  Postęp wirtualnego świata spowodował,że możemy przy jego pomocy odnaleźć prawie wszystkie świadczenia na rynku.Profesjonalne tłumaczenia w internecie prezentuje firma 100 at. Możliwość wykorzystania reklamowanych przez 100at usług dzięki online zezwala na zorganizowanie niektórych rzeczy nie wychodząc z mieszkania.Wiele biur tłumaczeń reklamuje swe kompetencje nie tylko w translacjach dokumentów czy umów itp.,ale także w tłumaczeniach symultanicznych.Fachowe tłumaczenia robione przez 100at to pewność poprawnie spełnionych zleceń.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  W Internecie wyszukamy bez problemów liczne reklamy filologów, które niestety nie za każdym razem przynoszą żądaną jakość. Są niezłe lub całkiem niezłe, lecz nie ma to być tak, aby potem sprawdzać po „tłumaczu” i się niepokoić, gdyż w przekładzie będą pomyłki.Wyłącznie specjalistyczne tłumaczenia wypełnią Wasze oczekiwania i zagwarantują Satysfakcję. Nasi tłumacze posiadają specjalizację w przekładaniu zróżnicowanego typu treści, posiadają również możliwość współpracy z różnymi native speakerami, toteż pomyłki im się zwyczajnie nie zdarzają. Taki wybór bywa najczęściej trafiony.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • SWP - tłumaczenia ustne, pisemne, tłumaczenia przysięgłe »

  Nasze biuro działa od 2003 roku.Jesteśmy profesjonalnym zespołem tłumaczy, działającym na rynku międzynarodowym, oferującym najwyższej jakości usługi językowe w ponad 70 językach. Specjalizujemy się w tłumaczeniach języków europejskich, a także wielu pozaeuropejskich m.in. arabski, chiński. Dzięki temu iż pomijamy pośrednictwo biur wpływamy nie tylko na atrakcyjność naszej oferty cenowej, ale również po przez szybkie wzajemne kontrole, na jakość.Poniżej pięć powodów  które zachęcą Państwa do współpracy z nami.1. Jakość i rzetelnośćDzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalnej wiedzy gwarantujemy terminową i wysoką jakość tłumaczenia. Nasz zespół składa się z profesjonalnych tłumaczy specjalizujących się w wielu dziedzinach i parach językowych. Mamy doświadczenie w zarządzaniu złożonymi projektami językowymi. W naszej codziennej pracy towarzyszą nam graficy, którzy odwzorują oryginalny układ tekstu.2. Gwarant cennyBezpłatnie wykonujemy wycenę Państwa dokumentów i gwarantujemy podaną stawkę nawet gdy wzrosną  koszty tłumaczenia. Przy stałej współpracy z przyjemnością zaproponujemy indywidualne warunki dla Państwa Firmy lub projektu.3. Pracujemy dla PaństwaŚwiadomi dynamiki działalności gospodarczej jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę. W przypadku zleceń ekspresowych lub w wyjątkowych sytuacjach gwarantujemy, iż nie zostawimy Państwa w potrzebie i zapewnimy tłumaczenie na czas. Każdego naszego Klienta traktujemy indywidualnie i wyjątkowo.4. Kompleksowa obsługaDzięki temu, iż jesteśmy dynamicznym zespołem złożonym tylko z doświadczonych tłumaczy jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkie Państwa zlecenia związane z tłumaczeniami bez względu na  stopień trudności, tematykę czy jego objętość.5. MobilnośćPoprzez liczne kontakty branżowe jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obecność sprawdzonego tłumacza na terenie i w podróży do większości państw świata.Na tej samej zasadzie dostarczymy tłumaczenie do dowolnego miejsca, które Państwo wskażecie.

  Data dodania: 24 01 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura tłumaczeń

Biura tłumaczeń - nowa strona:

Adres: