Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Poszukujesz znanego biura rachunkowego w Olsztynie, które wykona kompleksową obsługę księgowo podatkową i płacowo-kadrową? W takiej sytuacji nasze biuro rachunkowe Olsztyn jest dla Twojej firmy dobrym partnerem. Na rynku oferujemy usługi już od blisko 3 lat, dlatego też oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, atrakcyjne ceny oraz bezpieczeństwo.

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Oferujemy profesjonalne usługi księgowe oraz zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy fachową obsługę dla spółek prawa handlowego, spółek cywilnych, stowarzyszeń, wspólnot mieszkaniowych oraz osób fizycznych. Prowadzimy podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe oraz pełną księgowość a także obsługę kadrowo-płacową oraz rozliczenia z ZUS i Urzędem Skarbowym. Usługi księgowe prowadzone są profesjonalnie na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Departament Rachunkowości Ministerstwa Finansów RP. Firma posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością zgodnie z obowiązującymi przepisami. Oddaj księgowość swojej firmy w ręce rzetelnego Biura rachunkowo-podatkowego, w którym kadra pracownicza posiada wyższe wykształcenie, wieloletnie doświadczenie a kultura osobista ułatwia współpracę z klientami. Serdecznie zapraszamy - 94-104 Łódź ul.Obywatelska 128/152 lok. 11.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Łódź »

  Biuro podatkowe Łódź świadczy usługi w kwestii finansów i rachunkowości. Usługi firmy zwrócone są w szczególności do osób prowadzących własną firmę oraz spółek jawnych, organizacji i fundacji. Oferta tyczy się w szczególności prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowej księgi rozchodów oraz kompleksowej obsługi kadrowej. Biuro rachunkowe Łódź zapewnia bardzo dobre warunki świadczenia usług oraz promocyjne ceny. Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją księgowość Łódź.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • księgowość warszawa »

  Czy jako zleceniodawca wymagasz wiele od wykonawcy usługi? Chciałbyś aby wystarczająco koncentracji i dbałości poświęcano Twojemu zleceniu? Biuro rachunkowe – Warszawa Centrum – Ewa Korbasińska zaprasza do podjęcia wspólnej pracy. Oferujemy większy pakiet usługi rachunkowo-księgowej, w tym przede wszystkim: usługowe kierowanie ksiąg rachunkowych, rozliczanie i sporządzanie deklaracji podatkowych, układanie miesięcznych analiz i sprawozdań oraz rocznego bilansu i wyniku zysków, a także inne usługi. Profesjonalnie pokierujemy i podpowiemy jak założyć firmę. Chcesz spróbować usług? Nie zwlekaj! Wyśłij email - biuro@ewakorbasinska.pl, tel. kom. 502 388 229. Możliwy jest też kontakt online dzięki stronę http://ewakorbasinska.pl
  Zakładanie działalności gospodarczej z Nami jest niezmiernie łatwa i przejrzysta!

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Gubin »

  Biuro księgowe DEKRET Agnieszka Różycka w Gubinie świadczy kompleksowe usługi dla małych jak i dużych firm. Bezbłędnie sporządzam dokumentacje dla Urzędów Skarbowych, ZUS-u. Specjalizuję się w prowadzeniu pełnej księgowości, karty ryczałtu czy książki przychodów i rozchodów. Posiadam obszerną wiedzę i doświadczenie praktyczne nad wypisywaniem biznes planów pod projekt Unii Europejskiej. Wspomagam zakładać i likwidować przedsiębiorstwo. Jeśli chcesz uzyskać konsultacje księgowej, zapraszam na rozmowę do siedziby mojego biura. Na Ciebie stale oczekuje pyszna filiżanka kawy.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenia podatkowe »

  Zależy Ci na uzyskaniu zwrotu z podatku od przychodu z biznesu osiągniętego poza Polską? Prowadzisz działalność gospodarczą i podlegasz pod angielskie prawo? Nasza witryna umożliwi Ci rozliczenie do 10 tysięcy funtów za zysk uzyskany z zagranicznego biznesu. Pomagamy również zdobyć informację na temat rozpoczęcia własnej działalności w Anglii. W ten sposób unikniemy skomplikowanej polskiej biurokracji i naszych praw podatkowych.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Księgowe FIKS »

  Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz usług informatycznych dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Zapewniamy klientom profesjonalną obsługę. Korzystamy w pracy i w kontaktach z nowoczesnych technologii jak internet, e-mail, Gadu-Gadu, elektroniczne nośniki danych. Dajemy klientom poczucie bezpieczeństwa. Poufność danych i zasady kontaktu są objęte specjalnymi procedurami wewnętrznymi.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe w Rzeszowie »

  Oferujemy usługi księgowe dla przedsiębiorstw bardzo małych, średnich, bardzo dużych i osób prywatnych z całej Polski. Usługi rachunkowe możemy realizować poprzez net wobec tego nie ma tu bariery odległości. Oczywi ście osoby oraz przedsiębiorstwa z Rzeszowa i okolic zapraszamy szczególnie do współpracy oraz odwiedzin w naszej siedzibie. Mamy do zaoferowania obszerny wachlarz usług rachunkowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj więcej biura księgowego gdyż my czekamy tu na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem biur w Warszawie »

  Masz biznes internetowy i niejednokrotnie pewnie rozmyślałeś się nad tym co zrobić, aby przychody z posiadania e-biznesu były coraz większe. Najważniejsze to powinieneś posiadać jakieś stosowne biuro do prowadzenia biznesu. Więc jeśli poszukujesz czegoś w stolicy kraju to szukasz ogłoszeń oraz ofert o brzmieniu wynajem biur w Warszawie. Następnym z przykładów, aby powiększyć obroty w sklepie może być np. wprowadzenie programu lojalnościowego. Informacja o istnieniu poszczególnego sklepu internetowego jest bardzo istotne w reklamie biznesu internetowego. Kontrahent musi wiedzieć o istnieniu Twojego biznesu. Tak więc prócz biura musisz zatroszczyć o jego reklamę. Nie może Twój biznes w cieniu za pozostałymi,albowiem najzwyczajniej zostanie niestety, ale można oznajmić, że zrównany z ziemią.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w gdańsku »

  Oczywiście sprawy powiązane z podatkami to poważne zagadnienie. Z Urzędem Skarbowym nie ma żartów, usterki kosztują i to zdarza się, że w rzeczywistości słowo. Toteż jeżeli już jesteś przedsiębiorcą, to znajdź dobre biuro rachunkowe w Gdańsku, by uniknąć tego typu kłopotów. Z całą pewnością kobiety i mężczyźni posiadamy świadomość tego, że biuro rachunkowe w Gdańsku za darmo nikogo z podatków rozliczało nie będzie, wszak tam należy zaangażować sztab osób znających się na sprawach księgowości. Wiadomo - prosta rachunkowość dużo nie będzie kosztowała, ale jeśli chodzi o VAT, to na pewno sprawa będzie już zdecydowanie bardziej skomplikowana. Powinno się sobie zapewnić bezpieczeństwo. A na pewno biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl będzie jednym ze możliwości, dzięki jakiemu uda się owe bezpieczeństwo sobie odkryć. Bardzo dobry księgowy ze stuprocentową pewnością błędu nie popełni, toteż i Państwo jako przedsiębiorcy nie popadniecie niełaskę Skarbówki. Jest to zapewnione w biurze rachunkowym www.dekret.gda.pl. Owe biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl w ogromnej liczbie przypadków nie jest takie drogie, jak się powszechnie uważa. Toteż na pewno tego typu usługi stają się wybitnie atrakcyjne względem większości przedsiębiorców. Z całą pewnością taniej jest zaangażować biuro rachunkowe w Gdańsku niźli zatrudnić na etacie księgowego.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań - VINDEX »

  Biuro Rachunkowe VINDEX w Poznaniu istnieje ponad 15 lat. Od samego początku działalności naszego biura rzetelna obsługa klientów, profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe oraz porady stanowią dla nas cele nadrzędne. Jest to widoczne w wysokim poziomie zadowolenia naszych klientów, którym dzięki naszej pomocy udaje się bez problemu przebrnąć przez gąszcz przepisów polskiego i unijnego prawa podatkowego.
  Pełna księgowość, KPiR, sprawozdania finansowe, zeznania roczne, obsługa płacowa, rozliczenia z ZUS - to tylko niewielki zakres naszych obowiązków. W naszym biurze nacisk kładziemy przede wszystkim na rzetelność, profesjonalizm i doskonałe przygotowanie merytoryczne pracowników. Doskonale wiemy jak wysokie są Państwa oczekiwania dlatego w sposób elastyczny i indywidualny traktujemy każde powierzone nam zlecenie. Gwarantujemy życzliwą, owocną i satysfakcjonującą współpracę. Więcej w dziale OFERTA...

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowe Poznań »

  Nasze biuro rachunkowe świadczy kompleksowe usługi z zakresu księgowości. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, podatkowych, teczek pracowniczych, sporządzamy również na życzenie klienta deklaracje. To tylko niektóre z zagadnień, którymi się zajmujemy. Oferujemy także profesjonalne doradztwo podatkowe, doradztwo w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz doradztwo prawne. Nasze usługi księgowe skierowane są zarówno dla małych, jak i większych przedsiębiorstw.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Myślałeś w dowolnym czasie czy na pewno Twoje biuro rachunkowe realizuję własną usługę w sposób poprawny? Żyjesz w stresie z koncepcją, że Urząd Skarbowy zdoła się dopatrzeć nieprawidłowości w ewidencji? Mamy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie! Biuro rachunkowe KKM w Szczecinku jest na Twoje posługi! Doprowadzimy, że problemy z rozliczaniem firmy przejdą do historii i swoją dynamikę zużyjesz na prowadzenie działalności.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Warszawa »

  Oferujemy Wam wykwalifikowaną
  podmiot gospodarczy tax advisor warsaw, która świadczy dla
  Was usługi z zakresu doradztwa finansowego, doradztwa podatkowego, prowadzenia ksiąg,
  oraz prowadzenia kadr. Jesteśmy elastyczni, swoje usługi
  przystosowujemy do Państwa wymagań
  i potrzeb związanych profilem działalności Państwa firmy.
  Wspomagamy firmy działające zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku.
  Aby poznać informacje naszej firmy zapraszamy na stronę internetową naszej działalności http://
  polfinans.pl.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Ciekawi Cię księgowość i doradztwo podatkowe? Chcesz otworzyć biuro rachunkowe? Nic prostszego. Na stronie biura-rachunkowe.eu pokażemy Ci w jaki sposób prowadzić tego typu firmę, powiemy o aspektach prawnych z nią związanych. Na naszej stronie znajdziesz także wszystkie potrzebne informacje dla osób prowadzących firmę, czyli jak rozliczyć VAT, gdzie wybrać księgowość online i jak prowadzić książeczke przychodów i rozchodów. Zapraszamy - Biura-rachunkowe.eu

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rzeszów »

  Zapraszamy do współpracy w zakresie prowadzenia księgowości przedsiębiorstwa z Rzeszowa, okolicznych miast jak też całej Polski - księgowość Rzeszów. Dzięki nam możesz być wyposażony w dostęp do internetowego biura rachunkowego więc nie będziesz musiał u nas się pojawiać. Proponujemy nasze całościowe usługi i korzystną ofertę tak jak dla niedużych jak i większych przedsiębiorstw. Każdy z naszych kontrahentów jest dla nas kontrahentem najistotniejszym. Dzięki nam będziesz miał dużo więcej czasu zaś Twoje podatki, obowiązki związane z Urzędem Skarbowym bądź ZUS będą prowadzone za pośrednictwem ekspertów. Zapraszamy

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Każdy przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą jest zobowiązany do rozliczeń księgowych z urzędem skarbowym oraz zusem. Jeżeli chcesz aby Twoje rozliczenia zawsze były profesjonalnie wypełniane oraz wszystko się zgadzało tak jak należy powinieneś skorzstać z usług księgowych biura rachunkowego. Jest to wygoda oraz zaoszczędzenie wolnego czasu który będziesz mógł wykorzystać na inne czynności związane z własną firmą. Biuro rachunkowe TAX mieszczące się w Poznaniu zaprasza do skorzystania z oferty na usługi księgowo-rachunkowe.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Firma DJG zajmuje się obsługą rachunkową firm. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą i szukasz biura, które poprowadzi księgowość Twojej firmy to serdecznie zapraszamy do współpracy. Pomagamy także w sprawach kredytowych oraz podatkowych. Działamy na terenie Warszawy. Jeśli nie masz czasu to możemy nie ma problemu abyśmy my odwiedzili Twoje biuro. Ceny zależne są od rodzaju prowadzonej działalności.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Otwierając swoją własną firmę nie możemy zapomnieć o profesjonalnej obsłudze naszej firmy. Nasza działalność to grono doświadczonych specjalistów, którzy codziennie zajmują się obsługą papierkową wielu przedsiębiorstw. Korzystjąc z naszej interesującej okazji, mają Państwo gwarancję, że usługa jest wykonywana rzetelnie i co bardzo ważne za stosunkowo niewielkie wynagrodzenie. Tylko teraz serdecznie zapraszamy na naszą stronę WWW w celu zapoznania się z naszą niespotykaną ofertą jaką prezentujemy głównie dla Państwa. Tylko teraz mają Państwo szansę dołączenia do grupy zadowolonych klientów. Nie zwlekaj i odwiedź teraz naszą stronę lub nasze biuro rachunkowe funkcjonujące także stacjonarnie. Pozwól, aby specjaliści zajęli się Państwa działalanością gospodarczą.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgi handlowe Leszno »

  Nasze Biuro rachunkowe Joanna Konieczna to największe i najpopularniejsze Biuro Rachunkowe w Lesznie i okolicznych miejscowościach. W naszej ofercie wyszukają Państwo pełną obsługę rozliczeń podatkowo-kadrowych, w tym prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia podatku VAT, PIT, a ponadto CIT a też rozliczenia związane z ZUSem. Nasza kadra bez przerwy podnosi własną wiedzę i kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelne i rozbudowane usługi. Wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą oprócz terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, Proponujemy pośrednictwo w kontaktach z zagranicznymi organami podatkowymi. Obsługa kontrahenta odbywa się też w językach niemieckim i angielskim. Na życzenie to my odbieramy i dowozimy dokumenty. Państwo nie muszą nawet wychodzić z Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego Leszno.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: